REGULAMIN

O ZAMAWIANIU SŁÓW KILKA
Jeżeli zainteresowała Cię jakaś realizacja, opublikowana na naszej stronie, możemy ją dla Ciebie wykonać w innej kolorystyce lub w podobnym wzornictwie. Wszystkie zamówienia traktujemy bardzo indywidualnie. Wszelkie wzory i kolory są do uzgodnienia. Wystarczy się z nami skontaktować i omówić szczegóły.

REGULAMIN SKLEPU WWW
Sklep internetowy „projekt drewno” działający pod adresem www.projektdrewno.com.pl/onlineshop, prowadzony jest przez firmę „Anna Kwacz Projekt Drewno” z siedzibą we Wrocławiu, ul. Noskowskiego 28, NIP: 8982093041, REGON: 022014893.
1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego wpłata za zakup na konto: 67 1910 1048 2412 2503 8413 0001 (Deutsche Bank) lub konto PayPal: kontakt@projektdrewno.com.pl. Dane do płatności dostępne są w zakładce KONTAKT.
4. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym do momentu otrzymania przez nas wpłaty od Kupującego.
5. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z nami, by potwierdzić, czy dany produkt jest dostępny.
6. Czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie, w zależności od złożonego zamówienia. Przy każdym produkcie w sklepie internetowym jest określony maksymalny czas realizacji.
7. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon.
8. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
9. Zamówiony towar (małe przedmioty z drewna) wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.
11. Zamówiony towar (meble) wysyłane są transportem wewnętrznym. Uwaga! Kierowca nie wnosi mebli do mieszkania/domu.
12. Możliwy jest odbiór osobisty towaru, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Skontaktuj się z nami.
13. Realizacja i wysyłka osobistych zamówień ustalana jest dla każdego Klienta indywidualnie.
14. Anulowanie zamówienia jest możliwe w ciągu 24h od złożenia zamówienia i dokonania płatności, zanim zamówienie zostanie przekazane do realizacji.
15. W sklepie prezentowane są zdjęcia poglądowe produktów. Blaty z drewna litego będą różniły się od tych na zdjęciu, co wynika ze specyfiki materiału, jakim jest drewno. Wygląd, odcień jak i rozmiar akcesoriów kuchennych nieznacznie będą odbiegały od tych na stronie, ponieważ każdy produkt wykonywany jest ręcznie z drewna litego, nie mechanicznie.

REKLAMACJE
16. Wszystkie realizacje, które wykonujemy, wykonywane są na zamówienia indywidualne, według wytycznych Klienta. Nie posiadamy mebli oraz akcesoriów kuchennych na stanie magazynowym.
17. Zgodnie z prawem towary wykonane na indywidualne zamówienie, nie podlegają zwrotowi.
18. Odstępstwa od pkt. 17:
– Towar dotarł do Klienta uszkodzony. Podstawą do zwrotu jest spisany protokół szkody z kierowcą lub kurierem, który dostarczył mebel/przedmiot.
– Towar posiada wadę ukrytą. Wadę ukrytą należy zgłosić niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 7 dni od otrzymania produktu.
19. Klient zobowiązany jest do rozpakowania mebla z drewnianym blatem w ciągu 7 dni od daty jego otrzymania oraz do przechowywania mebla w temperaturze pokojowej.
20. Każdy nasz produkt objęty jest 2-letnią rękojmią. W tym czasie, gdy nastąpi uszkodzenie mebla (odstępstwem są sytuacje wymienione w pkt. 21) dokonujemy bezpłatnej naprawy lub wymiany produktu na nowy.
21. Sytuacje, w których mebel nie zostanie objęty naprawą gwarancyjną lub wymianą na nowy:
– Brak spisanego protokołu szkody podczas odbioru mebla/produktu od kierowcy/kuriera.
– Przechowywanie mebla lub przedmiotu drewnianego w temperaturze innej niż pokojowa.
– Ustawienie mebla w bezpośrednim sąsiedztwie grzejnika lub innego źródła ciepła.
– Wszelkie uszkodzenia mechaniczne (upadek, uderzenie, itp.).
– Zła konserwacja drewna. Niestosowanie się do zasad konserwacji umieszczonych na ulotce dołączonej do mebla. Nieużywanie środków rekomendowanych na ulotce do codziennej pielęgnacji drewna.
– Zalanie mebla wodą.

Wszystkie wzory i fotografie przedmiotów oraz mebli, a także opisy czy treść powyższego regulaminu, zamieszczone na stronie internetowej projekt drewno, oraz nazwa handlowa „projekt drewno” objęte są prawami autorskimi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie bez zgody właściciela jest zabronione. Ustawa o prawach autorskich: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).