szukaj

szukaj

nasza historia

projekt drewno to autorska, wrocławska pracownia stolarska działająca na rynku od 2012 roku. Założyło ją małżeństwo: Anna i Rafał Kwaczowie.

Markę rozwinęliśmy sami od A do Z, zaczynając w niewielkiej, wrocławskiej stolarni. Nasz upór, miłość do stolarki i drewna oraz wiara, że to co robimy ma sens, pozwoliły stworzyć wyjątkową pracownię stolarską stawiającą na jakość, ponieważ stolarstwo jest naszą wielką pasją. Od początku naszej działalności stawiamy na dobry dizajn i lite drewno, które uważamy za materiał najbliższy ludzkiej naturze. Anna określa nas mianem „koneserów dobrego dizajnu”. Produkując nasze meble łączymy tradycyjne rzemiosło z funkcjonalnością nowoczesnych obrabiarek i elektronarzędzi. Naszą filozofią jest tworzenie wysokiej jakości mebli o niepowtarzalnym dizajnie. Produkowane przez nas meble wykańczamy wyłącznie ekologicznymi środkami do konserwacji drewna takimi jak oleje, woski i lakierobejce. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz dla klientów biznesowych. Współpracujemy z projektantami wnętrz. Zapraszamy do współpracy.

Od 2012 roku tworzymy i projektujemy meble z drewna, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o produkty innych rzemieślników z Polski. Przywiązujemy szczególną wagę do doboru oferowanych produktów pod kątem najwyższej jakości wykonania. Wiemy, jak trudne i czasochłonne jest znalezienie idealnego mebla – chcemy Ci to ułatwić.

Największą satysfakcją i powodem do dumy jest zadowolenie naszych klientów. Bardzo nas cieszy, gdy klienci wracają do nas po kolejne zamówienia, ponieważ każde zlecenie jest przez nas traktowane bardzo indywidualnie, od początku do końca. Od pierwszego kontaktu po transport i dostawę mebli.

Wszystkim naszym klientom dziękujemy za zaufanie.

Anna & Rafał Kwacz

projekt drewno: slow design

Meble z litego drewna, drewniane meble, polski dizajn, meble rzemieślnicze, meble od stolarza, dębowe meble, meble z drewna, meble z dębu, meble dębowe

KILKA SŁÓW O NAS

Meble z litego drewna, drewniane meble, polski dizajn, meble rzemieślnicze, meble od stolarza, dębowe meble, meble z drewna, meble z dębu, meble dębowe

Nazywam się Rafał  Kwacz i z wykształcenia jestem technikiem technologii drewna – specjalność meblarstwo. Od 12 lat, wraz z żoną, prowadzę zakład stolarski zajmujący się produkcją mebli z litego drewna. Moją wielką pasją są meble i praca z litym drewnem. Tworzenie mebli daje mi wiele radości i satysfakcji. Prywatnie jestem szczęśliwym tatą Antka i mężem Ani. Moje pasje to sztuki walki i morsowanie.

Rafal Kwacz – założyciel i współwłaściciel projekt drewno

Meble z litego drewna, drewniane meble, polski dizajn, meble rzemieślnicze, meble od stolarza, dębowe meble, meble z drewna, meble z dębu, meble dębowe

Nazywam się Anna Kwacz i jestem projektantką mebli. W projekt drewno zajmuję się projektowaniem mebli, fotografią produktową i edycją zdjęć, obsługą klienta, organizacją transportu oraz odpowiadam za działania marketingowe. Prywatnie jestem miłośniczką sztuki, literatury, podróży i gotowania. W wolnym czasie maluję obrazy. Jestem żoną Rafała i dumną mamą Antka.

Anna Kwacz – założycielka i współwłaścicielka projekt drewno

NASZE USŁUGI

UNIKALNE MEBLE

wybór najpiękniejszych mebli od polskich rękodzielników, meble z litego drewna na wymiar od stolarza, niepowtarzalny dizajn

WSPARCIE

bardzo szybko i sprawnie odpowiadamy na Twoje wiadomości, masz pytania? skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy

WYSYŁKA

dostarczamy meble na terenie całego kraju, ale także na terenie UE oraz Szwajcarii

ŁATWE PŁATNOŚCI

szybkie i bezpieczne płatności online za Twoje zakupy
do góry
produkt został dodany do Twojego koszyka