szukaj

szukaj

Drewniane meble łazienkowe. Drewniana szafka łazienkowa wykonana na zamówienie przez stolarza. Meble drewniane. Tylko meble rzemieślnicze. Meble dla koneserów piękna i litego drewna. Tylko materiały ekologiczne.

Nasze szafki łazienkowe oraz meble do łazienki wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły i detale. Jakość naszych drewnianych mebli z dębu, buka i jesionu charakteryzuje się tym, że każdy mebel jest wykonywany indywidualnie i z największą starannością. Szuflady w naszych meblach, w przeciwieństwie do konkurencji, wykonane są w całości z litego drewna a nie sklejki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Najwyższa jakość produkowanych mebli oraz zadowolenie klienta są dla nas priorytetem. Drewno zabezpieczamy dwiema warstwami ekologicznego oleju Saicos, wosku Saicos lub lakieru akrylowego. Gwarantuje to najwyższy poziom ochrony drewna. Drewniane meble łazienkowe to unikalny wystrój każdej łazienki.

Szafka łazienkowa wykonana na wymiar przez stolarza to gwarancja niepowtarzalnych, ręcznie robionych mebli, które będą służyć przez lata.

Wisząca szafka łazienkowa z litego dębu "Stod"

Original price was: 4250,00 zł.Current price is: 3890,00 zł.
WIĘCEJ
zobaczyłeś/aś 16 z 35 produktów
do góry
produkt został dodany do Twojego koszyka